Досвід штучного вигодовування молодняку левів африканських (Panthera leo) в Рівненському зоопарку.

Panthera leo

Ряд Хижі

Родина Котячі

 

Основною ознакою благополуччя тварин, що утримуються в умовах неволі (при наявності сформованої пари чи групи репродуктивного віку) є отримання повноцінного потомства. Але трапляються випадки, коли, незважаючи на досвід спеціалістів, планування розмноження та спостереження за цим процесом, молодняк не може бути вигодуваний біологічними батьками і необхідне втручання людини

Детальніше...

Лев

Panthera leo

Ряд Хижі

Родина Котячі

Вид хижих ссавців, один з чотирьох представників роду пантера (Panthera) , що належить до підродини великих кішок (Pantherinae) у складі родини котячих (Felidae) . Є другою за величиною після тигра кішкою – вага крупних самців може досягати 250 кг.
Історичний ареал лева був значно ширший сучасного – ще у ранньому середньовіччі лев зустрічався на всій території Африки, окрім пустель і тропічних лісів, також його можна було побачити на Близькому Сході, Ірані і навіть у південній Європі. У Північній і Північно-Західній Індії лев був звичним хижаком. Однак переслідування з боку людини і знищення середовища існування призвели до того, що в Африці лев зберігся лише на південь від Сахари, його ареал у даний час розірваний. В Азії невелика популяція існує у Гирському лісі (в Індійському штаті Гуджарат).

Детальніше...

Єнот-полоскун

Рrocyon lotor

Ряд Хижі

Родина Єнотові

Зовнішній вигляд.

Тварина завбільшки з середнього собаку. Довжина тіла 45-60 см, хвоста 20-25 см; маса 5-9 кг. Будова тіла щільна, лапи короткі, з настільки розвиненими пальцями, що сліди нагадують відбитки людських долонь. Голова широка з короткою загостреною мордою і округлими вухами.
Хутро єнота густе, коричнево-сіре. По боках голови воно дещо довше і утворює «баки». На морді характерна маска – чорна з білою оторочкою. На хвості 5-10 широких чорних або бурих кілець.

Детальніше...

Лисиця звичйна

Vulpes vulpes, syn. Vulpes fulva

Ряд Хижі

Родина Собачі

Найбільш розповсюджений та широко відомий вид роду лисиць (Vulpes) родини Псових (Canidae). Вона також є найбільшим видом роду: довжина тіла 60-90 см, хвоста — 40-60 см, маса 6-11 кг. У більшості випадків забарвлення спини яскраво-руде, часто з неясним темним візерунком, черево біле, іноді чорне. Забарвлення у тварин з південних районів ареалу більш тьмяне. Поряд з типово забарвленими «вогнівками» зустрічаються особини з більш темним хутром: сиводушки, хрестовки, чорно-бурі. Зрідка в природі зустрічаються альбіноси.

Детальніше...

Підписатись

Щоб взнавати новини першому підпишіться!

Карта

loading map...
Click item below to move to