Хижі - (Carnivora)

Досвід штучного вигодовування молодняку левів африканських (Panthera leo) в Рівненському зоопарку.

Panthera leo

Ряд Хижі

Родина Котячі

 

Основною ознакою благополуччя тварин, що утримуються в умовах неволі (при наявності сформованої пари чи групи репродуктивного віку) є отримання повноцінного потомства. Але трапляються випадки, коли, незважаючи на досвід спеціалістів, планування розмноження та спостереження за цим процесом, молодняк не може бути вигодуваний біологічними батьками і необхідне втручання людини

Детальніше...

Лев

Panthera leo

Ряд Хижі

Родина Котячі

Вид хижих ссавців, один з чотирьох представників роду пантера (Panthera) , що належить до підродини великих кішок (Pantherinae) у складі родини котячих (Felidae) . Є другою за величиною після тигра кішкою – вага крупних самців може досягати 250 кг.
Історичний ареал лева був значно ширший сучасного – ще у ранньому середньовіччі лев зустрічався на всій території Африки, окрім пустель і тропічних лісів, також його можна було побачити на Близькому Сході, Ірані і навіть у південній Європі. У Північній і Північно-Західній Індії лев був звичним хижаком. Однак переслідування з боку людини і знищення середовища існування призвели до того, що в Африці лев зберігся лише на південь від Сахари, його ареал у даний час розірваний. В Азії невелика популяція існує у Гирському лісі (в Індійському штаті Гуджарат).

Детальніше...

Єнот-полоскун

Рrocyon lotor

Ряд Хижі

Родина Єнотові

Зовнішній вигляд.

Тварина завбільшки з середнього собаку. Довжина тіла 45-60 см, хвоста 20-25 см; маса 5-9 кг. Будова тіла щільна, лапи короткі, з настільки розвиненими пальцями, що сліди нагадують відбитки людських долонь. Голова широка з короткою загостреною мордою і округлими вухами.
Хутро єнота густе, коричнево-сіре. По боках голови воно дещо довше і утворює «баки». На морді характерна маска – чорна з білою оторочкою. На хвості 5-10 широких чорних або бурих кілець.

Детальніше...

Мелвільский острівний вовк

Canis lupus arctos

Ряд Хижі

Родина Собачі

Вовк мелвільський острівний, також іноді зветься елсмірським або арктичним – підвид вовка, що зустрічається на групі арктичних островів у Північній Америці і у північній частині Гренландії. На честь одного з них, Мелвілла, підвид одержав свою назву (аналогічно, елсмірський на честь острова Елсмір). Особини даного виду вирізняються білим або світло-сірим хутром.

Детальніше...

Підписатись

Щоб взнавати новини першому підпишіться!

З наших статей

Карта

loading map...
Click item below to move to